על סיכומים


אתר סיכומים הוא אתר המוקדש לסיכומים מכל הסוגים והמינים לרווחת כלל התלמידים בארץ, בין אם הם זקוקים לסיכומים אקדמיים ובין אם הם זקוקים לסיכומים לבגרות. באתר סיכומים תמצאו מגוון גדול של סיכומים בנושאים שונים שלוקטו ממקורות שונים. חלק מהסיכומים בחלק מהתחומים נכתבו במיוחד בשביל אתר סיכומים בעוד שאחרים נאספו ממקורות שונים והועלו לאתר סיכומים לאחר שנבדקו כי הם אכן סיכומים איכותיים וראויים.
חשוב להדגיש כי סיכומים, איכותיים ככל שיהיו, אינם מהווים תחליף ללמידה עצמאית. סיכומים אמורים להוות עזר להבנה של החומר הנלמד וכן ככלי לקראת למידה למבחן. השימוש בסיכומים השונים באתר סיכומים אמור לסייע ללומדים להגשים את המטרות האלו ולא לבוא על חשבון למידה במהלך הקורס עצמו או החלפת קריאת מאמרים או חומר אחר בקריאת סיכומים.

כמו כן, חשוב לציין כי השימוש בסיכומים השונים באתר סיכומים נעשה על אחריות הלומד בלבד. אנו משתדלים להבטיח כי כל הסיכומים באתר סיכומים הם סיכומים איכותיים, ראויים ומדויקים, אך כאמור סיכומים אינם מהווים תחליף ללמידה אמיתית אלא אמורים להוות רק כלי עזר ללמידה, ועל כן אין להסתמך על הסיכומים שבאתר כמקור היחידי ללמידה ולמידע על חומר הלימוד.
חלק גדול וניכר מהסיכומים באתר הם סיכומים לבגרות שבתוכם תוכלו למצוא סיכומים בספרות, אזרחות, היסטוריה ותנ"ך.

באתר סיכומים תמצאו כאמור מגוון גדול של סיכומים בנושאים שונים, בין אם סיכומים לתלמידי תיכון ובין אם סיכומים לסטודנטים. בין הסיכומים שתוכלו למצוא באתר ניתן למנות סיכומים בפילוסופיה יוונית, סיכומים לבגרות באזרחות ואף סיכום מורה נבוכים של הרמב"ם. סיכומים נוספים שניתן למצוא באתר כוללים בין היתר קורסים כמו מבוא למבוא לתקשורת המונים, אתיקה ותורת המדינה או פילוסופיה שלמדעי החברה. כמו כן תוכלו למצוא באתר סיכומים של מושגים בצילום, יסודות השיווק וכן היסטוריה של אמצעי התקשורת. באתר ישנם סיכומים נוספים רבים שמסודרים לנוחיותכם כאן מצד ימין למעלה. סיכומים נוספים בנושאים שונים יעלו לאתר בעתיד שכן אנו עובדים על העת על להשיג ולהעלות כמה שיותר סיכומים בכמה שיותר נושאים. אתר נוסף של סיכומים טובים הוא אתר טקסטולוגיה וכן ניתן למצוא סיכומים גם באתר המידעון.

לבסוף, אתר סיכומים יקבל בברכה כל תרומה של סיכומים איכותיים שתרצו להפוך לנחלת הכלל.

No comments:

Post a Comment